BAND CLEANER ile yürüyen merdivenler artık daha hijyenik.

 • Her an yürüyen merdiven bandı temizliği.
 • Alkolsüz antibakteriyel sprey tüp ile etkili dezenfektan.
 • Banda zarar vermeyen antibakteriyel dezenfektan sıvısı.
 • Renkli led ekranlar sayesinde etkili reklam mecrası.
 • Sorunsuz ve kolay montaj.
 • Modern ve yenilikçi görünüm.
AYRINTILAR TANITIMI İZLE

BAND CLEANER

BandCleaner dünyada bir benzeri daha bulunmayan, yürüyen merdivenlerin bantlarını hijyenik ve steril hale getiren yeni bir sistemdir.

Yenilikçi
ve Sağlıklı

Türkiye ve Dünya patentleri şirketimize ait olan ürünümüz tamamen ülkemizde geliştirilmiş ve ülkemizde üretilmeye devam etmektedir. Şirketimiz, özellikle son yıllarda salgın ve bulaşıcı hastalıkların ön plana çıkmasıyla araştırmalarını hijyenleme sistemleri üzerinde yoğunlaştırmıştır. Dünya Sağlık Örgütü ve T.C Sağlık Bakanlığı'nın el hijyeni konusundaki çalışmaları incelenmiş ve hijyenleme konusundaki eksikliklerden dolayı BandCleaner markası ortaya çıkmıştır.

El yıkama alışkanlıkları ile ilgili olarak ulusal düzeyde yapılan ilk araştırma T.C Sağlık Bakanlığı tarafından 2011 yılında gerçekleştirilmiştir. Bu araştırma göstermiştir ki el yıkama alışkanlığının zayıflığı sebebiyle bulaşıcı hastalıkların yayılma oranı % 40 ile 47 arasındadır. AVM, metro ve hava alanlarında milyonlarca insanın temas ettiği el tutma bandı salgın hastalıkların bulaşması için önemli bir etkendir.

Şu anda yürüyen merdiven el tutma bandı temizleme işlemi hala el ile yapılmaya çalışılmaktadır. Bu şekilde yapılan temizlik hijyenik açıdan yeterli verimi ve sürekliliği sağlayamadığı gibi işgücü gerektirdiği için ekonomik kayba da neden olmaktadır.

BandCleaner yürüyen merdivenlerin bulunduğu bütün açık ve kapalı alanlarda, marka ve model gözetmeksizin tüm yürüyen merdivenlere monte edilebilmektedir. BandCleaner sisteminin monte edildiği merdivenlerde hijyen sürekliliği ve verimi tam olarak sağlanmaktadır.

Sistemin kolay kurulumu ve estetik görünümü diğer avantajlarıdır. Ürünümüzün bir diğer önemli özelliği de gerek duyduğu elektrik enerjisini kendisi üreterek, doğaya saygılı oluşu ve ekstra bir elektrik maliyeti gerektirmemesidir.

Band Cleaner, tescilli ürünümüz olan “otomatik yürüyen merdiven bandı temizleyicisi” 14" LED ekranı ile yürüyen merdivenleri alternatif bir iletişim ve reklam alanı olarak pazarlama dünyasına sunmaktadır. AVM’ lerden toplu ulaşım duraklarına kadar her yerde görmeye alıştığımız yürüyen merdivenlere her gün yenileri eklenmektedir. Cihazımızın toplum sağlığına yaptığı katkıyla reklamlarınız insan algısında çok olumlu bir etki bırakacaktır.

Kolay uygulanabilirliği ve düşük maliyeti bu cihazın avantajlarını arttıran diğer unsurlardır. Ayrıca cihazımızda bulunan 3G uzaktan erişim sistemi kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır.

Neden Yürüyen Merdiven Reklamı?

 • ÇOK YÖNLÜ İZLENİM

  Yürüyen merdivenler kullanım sıklığı ile yayalara yönelik yüksek bir etki oranına sahiptir.
 • ETKİLİ MESAJ ALAN

  BandCleaner sahip olduğu teknolojik ve estetik yapısıyla etkin reklam alanları sağlar. Sahip olduğu Led ekran üzerinde birçok formatta reklam ve duyuru yayınlanabilir.
 • YÜKSEK ETKİ ORANI

  Özellikle alışveriş edenler başta olmak üzere etkilenme noktasının merkezini oluşturan ekran grafikleri, geleneksel medya ile rekabet etmez ve hedef kitlenin dikkatini farklı sistemi sayesinde alışveriş esnasında kendine toplar.

 

 • KULLANIM KOLAYLIĞI

  BandCleaner, Entegre teknolojisi ile yürüyen merdiven sahibi kişi, kurum ve kuruluşları işe dahil etmeden mevcut alanlara kolayca uygulanır.
 • ALIŞILMIŞIN DIŞINDA

  Türkiye'de ilk defa uygulanan ve hedef kitlenin %100 dikkatini çekmeyi başaran, harlanma oranı çok yüksek, yaracı ve hareketli reklam mecrasıdır.
 • YENİ KAYNAK

  BandCleaner yürüyen merdivenleri bu teknoloji ile daha ilgi çekici hale gerip modernleştirirken, alternatif gelir kaynağı da yaratan dinamik bir reklam enstrümanıdır.

NE KULLANIYORUZ

HİJYENİK SOLÜSYON

Yüksek düzey dezenfeksiyon ve sterilizasyon işlemlerinde kullanılan mikrobiyosid ürün yelpazesinin yeni nesil bir temsilcisi.

PROXILYT; Yüksek düzey dezenfeksiyon ve sterilizasyon işlemlerinde kullanılan mikrobiyosid ürün yelpazesinin yeni nesil bir temsilcisi olup, dünya literatüründe PROXILYT oldukça güçlü ve geniş bir mikrobiyosid özelliğe sahip olduğundan, M. Tuberculosis, MRSA, Escherichia Coli, Salmonella, Hepatit B, Hepatit C, HIV-1, H5N1 ve SARS gibi birçok bakteri ve virüsü hızlı ve güvenilir bir şekilde etkisiz hale getirmektedir. Dünyada 1990'lı yılların ortasından itibaren kullanılmaya başlanmış ve bu tarihten sonra kendisine geniş bir kullanım alanı bulmuştur. Almanya'da BAUA(N -21957) tarafından temiz, doğaya, insanlara, hayvanlara ve bitkilere zarar vermeyen, yüksek düzeyli bir dezenfeksiyon ve sterilizasyon ürünü olarak onay almıştır. Ülkemizde ise, T.C. Sağlık Bakanlığı' nın 13. 03. 2010 tarih ve 2010 /136 sayılı izni ile üretilmektedir.

DAHA YAKINDAN GÖRÜN

Ürünümüzü daha detaylı tanımak için bize ulaşın veya referans işlerimizi ziyaret edin.

KOLAY GÜNCELLENEBİLİR

Kolay güncellenebilir özel ekranı reklam ve duyurularınız için idealdir.

İZ BIRAKMAZ

Tüm bakteri ve virüsler için geliştirilmiş olan hijyenik madde sayesinde büyük ölçüde temizlik elde edilir.

ELEKTRİK KULLANIMI

Kendi elektriğini üretir, başka güç kaynağına ihtiyaç duymaz.

UYUMLU GÖRÜNÜM

Yürüyen merdiven aksamı ile uyumlu görünür, ayrı bir parça gibi hissedilmez.

KOLAY DEĞİŞTİRİLEBİLİR

Kolay değiştirilebilen parçaları ile işçilik maliyetleri minimumdur.

OTOMATİK TEMİZLEME

Özel sıvısı sayesinde kendi kendini temizler ve hijyenik kalmaya devam eder.

FUARLAR

KATALOG

Tanıtım için hazırlanmış olan katalogu indirmek için tıklayın.

Projelerimiz hakkında bizlere görüş, öneri veya ürün taleplerinizi iletebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Özyurtlar N5 Suites Kat 8 Daire 226 Esenyurt/İstanbul

+90 212 423 70 80

info@technoarge.com.tr

TOP