Kullanımı kolay ve dokunmadan hijyen sağlayan EL DEZENFEKTAN MAKİNASI ile tanışın

  • El sürmeden elleri dezenfekte eder.
  • Otomatik insan algılamayla kendi kendine çalışır.
  • Çocukar için ayaklık özelliği.
  • Taşınabilir.
  • Kolay değiştirilebilen parçalar.
AYRINTILAR

EL DEZENFEKTAN MAKİNASI

Dünya Sağlık Örgütü’nün “21.Yüzyılda Herkes için Sağlık” çalışmaları kapsamında belirtildiği hedefler arasında sağlığın koruması ve geliştirilmesi için kişisel hijyen uygulamaların yer aldığı ve bununla birlikte günümüzde enfeksiyon hastalıklarından korunmak için bulaşma yollarını bilip önlemlerin alınması ile koruma sağlayan bir cihazımızdır.

Bu önlemler sayesinde zaman ve giderlerden tasarruf sağlanmış olunur. Sağlıklı toplum hem kendimize hem de çevremize daha kaliteli yaşam sunar. Bu düşünceden yola çıkarak yapmış olduğumuz EL DEZENFEKTAN MAKİNASI, örnek olarak kalabalık toplumların en çok bulunduğu AVM’lerdeki fastfood gibi ayaküstü yemek yenilen yerlerde el yıkanmadan yiyecekler yenmekte olduğundan eldeki bütün mikroplar ağız yolu ile vücuda alınmaktadır. İşte bunun gibi hızlı tüketim noktalarında yeni yapmış olduğumuz el dezenfektan makinamız sayesinde sorunu ortadan kaldırmış oluyoruz. Özellikle çocuklarımızın okullarda bu makine sayesinde bulaşıcı hastalık kapma riski en aza indirgenecektir.

Kişisel hijyen önlemleri bulaşıcı hastalıklar başta olmak üzere bir çok hastalığı önlenmektedir. Kişisel hijyenin önemli bir parçası olan el hijyeni ise mikro organizmaların yol açtığı enfeksiyon hastalıkların engellenmesinde en etkili yoldur.

EDM11

Cihazın hijyenlemeden sonra etkisi eller yıkanmadan 4-6 saattir. Virüslere karşı etkilir.

Tek dezenfektan dolumu ile 10.000 adet el dezenfekte edebilir ve vakum el kurutma ile eller hızla dezenfekte olması sağlanır.

Dezenfektede kullanılan solüsyon % 100 doğal, kokusuz ve alkolsüz olup sağlık bakanlığından onaylıdır.

Ayrıca üzerinde bulunan elektronik kart sayesinde kaç kişinin bu makinayı kullandığını öğrenebiliriz.

Hassas sensörler sayesinde uygulama yaparken el teması kesinlikle gerektirmez.

El dezenfektan makinasının üzerinde bulunan LCD ekran uzaktan erişimli bilgilendirme ve reklam amaçlı kullanılabilir şekilde hazırlanmıştır.

El dezenfektan makinası yetişkinler ve çocuklar için özel tasarlanmış çok pratik ve etkili bir cihazdır.

Modern görünümü ve reklam geliri sayesinde kendini amorte edebilen 19” ekranına arzu edildiğinde virüsler hakkında bilgi verme imkanı sağlar.

NE KULLANIYORUZ

HİJYENİK SOLÜSYON

Yüksek düzey dezenfeksiyon ve sterilizasyon işlemlerinde kullanılan mikrobiyosid ürün yelpazesinin yeni nesil bir temsilcisi.

STERILOX; Yüksek düzey dezenfeksiyon ve sterilizasyon işlemlerinde kullanılan mikrobiyosid ürün yelpazesinin yeni nesil bir temsilcisi olup, dünya literatüründe STERILOX oldukça güçlü ve geniş bir mikrobiyosid özelliğe sahip olduğundan, M. Tuberculosis, MRSA, Escherichia Coli, Salmonella, Hepatit B, Hepatit C, HIV-1, H5N1 ve SARS gibi birçok bakteri ve virüsü hızlı ve güvenilir bir şekilde etkisiz hale getirmektedir. Dünyada 1990'lı yılların ortasından itibaren kullanılmaya başlanmış ve bu tarihten sonra kendisine geniş bir kullanım alanı bulmuştur. Almanya'da BAUA(N -21957) tarafından temiz, doğaya, insanlara, hayvanlara ve bitkilere zarar vermeyen, yüksek düzeyli bir dezenfeksiyon ve sterilizasyon ürünü olarak onay almıştır. Ülkemizde ise, T.C. Sağlık Bakanlığı' nın 10.11. 2014 tarih ve 2014 /127 sayılı izni ile üretilmektedir.

DAHA YAKINDAN GÖRÜN

Ürünümüzü daha detaylı tanımak için bize ulaşın veya referans işlerimizi ziyaret edin.

REFERANSLAR

BİLGİ EKRANI

Modern görünümü ve reklam geliri sayesinde kendini amorte edebilen 19” ekranına arzu edildiğinde virüsler hakkında bilgi verme imkanı sağlar.

DOKUNMADAN TEMİZLİK

El sürmeden elde edilen temizlik ile bulaşıcı hastalıkların önüne geçilmesi hedeflenmiştir.

TASARRUFLU YAPI

El dezenfektan makinası seyyar ve pratik oluşunun yanı sıra % 70 su tasarrufu sağlar. 30 sn. gibi kısa bir zamanda eller yıkanır ve dezenfekte edilmiş olur.

ERİŞİLEBİLİRLİK

El dezenfektan makinası yetişkinler ve çocuklar için özel tasarlanmış çok pratik ve etkili bir cihazdır.

4-6 SAAT ETKİLİ

Cihazın hijyenlemeden sonra etkisi eller yıkanmadan 4-6 saattir. Virüslere karşı etkilir.

HİJYENİK SOLÜSYON

Dezenfektede kullanılan solüsyon % 100 doğal, kokusuz ve alkolsüz olup sağlık bakanlığından onaylıdır.

KATALOG

Tanıtım için hazırlanmış olan katalogu indirmek için tıklayın.

Projelerimiz hakkında bizlere görüş, öneri veya ürün taleplerinizi iletebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Özyurtlar N5 Suites Kat 8 Daire 226 Esenyurt/İstanbul

+90 212 423 70 80

info@technoarge.com.tr

TOP