TAKSİ ŞAPKA LEVHASI ile taksiler artık daha güvenli

  • Boş iken taksi şapkası yeşil led ile yanar.
  • Dolu iken taksi şapkası kırmızı led ile yanar.
  • Acil durumlarda flaşör ve siren ışıkları yanarak sistem devreye girer
  • Kamera ile kızıl ötesi sistem görüntülü ve sesli olarak müşteri ve şöförü kaydeder
  • Her taksi plakasının kendine ait IP kodu ile istenildiği zaman taksiye ait bütün bilgilere ulaşılabilir.
AYRINTILAR

TAKSİ ŞAPKA LEVHASI

İç görüntü ve gidiş yön görüntü alma sistemi; Taksilerin üstünde bulunan levha uzaktan boş veya dolu olduğunu gösteren led’li ışıklandırma ile ayarlanmıştır.

ANLAŞILIR
ve SADE

Boş iken, taksi şapkası, yeşil led ile yanar. Dolu iken taksi şapkası kırmızı led ile yanar. Taksi içinde yaralı, hamile ve acil durumlarda üst tarafında bulunan flaşör ve siren ışıkları yanarak sistem devreye girer. Gece ve gündüz taksinin içinde bulunan, kamera ile kızıl ötesi sistem görüntülü ve sesli olarak müşteri ve şöförü kaydeder.

Emniyet birimleri o an için taksinin bulunduğu yeri tam olarak tespit eder. Bu görüntüler kaydedilerek aynı anda emniyet birimlerine erişimi sağlanır. Emniyet, taksinin plakasını girerek canlı olarak izleyebilir resim alabilir, sesleri dinleyebilir.Geriye dönük olarak da 15 günlük kaydı kontrol edebilir. Her taksi plakasının kendine ait IP kodu ile istenildiği zaman taksiye ait bütün bilgilere ulaşılabilir.

İsteğe bağlı taksi metrenin ücretlendirilmesi de taksi metre kapatıldığında ekrana yansıtılarak ücret belirgin bir şekilde görüntülenme imkanı verir. Kamera üstünde bulunan simkart emniyeti olup sökülemez(özel anahtar mevcuttur.)Söküldüğü takdirde güvenlik birimlerine o taksi de bir problem olduğu uyarısı verir ve taksinin son kayıtları ele alınır.

Ülkemizde yaşanan terör olaylarında aranan kişilerin yer tespit açısında son derece önemli olan bu sistem taksilere yeni bir boyut getireceği gibi halkın güvenliği ve ülkemizi ziyaret eden turistlere güven verecektir,ulaşım daha emniyetli olacaktır.

Güvenli taksi sistemi canlı ve anlık izleme,dinleme gidiş güzergahını izleme,geriye dönük kayıt alma gibi bilgileri ana merkez bilgisayara anında ulaşma imkanı sağlamaktadır. Bu bilgilere sadece emniyet birimleri ulaşabilcektir.

KATALOG

Tanıtım için hazırlanmış olan katalogu indirmek için tıklayın.

Projelerimiz hakkında bizlere görüş, öneri veya ürün taleplerinizi iletebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Özyurtlar N5 Suites Kat 8 Daire 226 Esenyurt/İstanbul

+90 212 423 70 80

info@technoarge.com.tr

TOP